Erkek arkadaşı yeminini bozunca kadın hayatını bitirdi

hulya

New member
Pune Şehri Polisi, bir askeri örgütte çalışan bir adamı evlenmeyi reddeden bir kadının intiharına yardım ettiği için tutukladığını söyledi.

Uttam Nagar Polis Karakolu, IPC’nin 498(a), 306. Bölümleri kapsamında bir dava kaydetti. (TEMSİLCİ FOTOĞRAF)

Olay, 25 Mart’ta maktulün evinde meydana geldi ve zanlı tutuklandı.

Polise göre, ticari bir öğrenci olan kurban, sanığın çocuklarına ders verdi. Sanık, mağdura eşinden boşandıktan sonra onunla evleneceğini söyledi.

Ancak maktulün defalarca talep edilmesine rağmen maktulün kız kardeşi ile evlenmeyi reddettiğini belirten maktulün kız kardeşi, maktulün sabah 10.30 sıralarında evlerinin banyosunda kendini astığını bildirdi. Mağdur uzun süre banyodan çıkmayıp kapıyı çalmasına rağmen cevap alamayınca, aile bireyleri kapıyı kırarak maktülü banyoda asılı halde buldu.

Uttam Nagar Polis Karakolu, IPC’nin 498(a), 306. Bölümleri kapsamında bir dava kaydetti.

Yardım sadece bir telefon uzaklıkta

Pune merkezli STK – Bağlanma – farkındalık temelli aktif dinleme felsefesini uygulayarak duygusal sıkıntı içindeki insanları desteklemek için çalışır ve böylece intiharı önler. Yardım hattı numaraları: 1800-209-4353 (ücretsiz) ve 9922001122, her gün 12:00 – 20:00 arası Rezervasyonsuz giriş tesisi: Pazartesi – Cumartesi 12:00 – 17:00. E-posta: [email protected]