Pawar ve ben emekli olmalıyız: Cyrus Poonawalla

hulya

New member
PUNE: Sharad Pawar’ın üniversite arkadaşı ve Milliyetçi Kongre Partisi’nin (NCP) lideri Cyrus Poonawalla, ona aktif siyasetten emekli olmasını tavsiye etti.

NCP patronu Sharad Pawar’ın arkadaşı Cyrus Poonawalla (ortada), ona aktif siyasetten emekli olmasını tavsiye etti. Poonawalla yakın zamanda Koregaon Park’ta Miss World 2023 kadrosuna ev sahipliği yaptı. (HT)

Poonawalla yakın zamanda Koregaon Park’ta Miss World 2023 kadrosuna ev sahipliği yaptı. Etkinlik sırasında medyanın Maharashtra ve arkadaşı Sharad Pawar’daki son siyasi gelişmeler hakkındaki sorusuna şu cevabı verdi: “Neden bana siyasi sorular soruyorsunuz?” Pawar’ın başbakan olmak için iki şansı vardı. O çok akıllı bir liderdir ve insanlara daha fazla hizmet edebilir. Ama artık o da ben de yaşlanıyoruz ve emekli olmamız gerekiyor.”

Poonawalla’nın yorumu, kıdemli liderin yeğeni Ajit Pawar’ın Temmuz ayında eyalet hükümetindeki Bharatiya Janata Partisi’ne ve Eknath Shinde grubuna katıldıktan sonra “83 yaşındaki kişinin ne zaman emekli olacağını” sormasıyla siyasi çevrelerde heyecan yarattı. gelecek nesile bereketini ver.