Pune'lu barmen kucağında bebeğiyle sari içinde cam şişelerle hokkabazlık yapıyor. Video viral oluyor | Trend olan

hulya

New member
Pune'lu bir barmen hokkabazlık becerileriyle interneti büyüledi. Kavita Medhar kısa süre önce bir eliyle bebeğini tutarken diğer eliyle iki cam şişeyle hokkabazlık yaptığı bir Instagram Habersu paylaştı. Yeşil ipek bir sari giyerek, ateş hokkabazlığına geçmeden önce cam şişelerle ustalıkla hokkabazlık yaptı; Haberda Medhar'ın hala bebeğini tutarken yanan bir şişeyi çevirdiği görülüyor.

Kavita Medhar bebeğini kucağında tutarken hokkabazlık yapıyor. (Instagram/@kavitamedar28)

Pushpa 2'nin 'Angaaron' müziğinin uyarlandığı Haber internette viral oldu. 6 Haziran'da paylaşıldığı günden bu yana Instagram'da 45 milyonun üzerinde görüntüleme aldı. Video, 2 milyondan fazla Instagram kullanıcısı tarafından da beğenildi.

Dünya Kupası finallerine yalnızca Crickit'te tanıklık etmeye hazır olun. Her zaman ve her yerde. Şimdi keşfedin!
Aşağıdaki Haberya göz atın:

Pune'lu bir barmen ve yetenek eğitmeni olan Medhar, yorumlar bölümünde büyük övgüler aldı.

Bir Instagram kullanıcısı, “Bebekleri yüzünden hiçbir şey yapamayacaklarını söyleyen kadınlar için bu Haber ilham kaynağı olmalı” diye yazdı.

Bir başkası “Yetenekli anne” derken, üçüncüsü onu “süper kadın” olarak nitelendirdi.

Bazı yorumcular ayrıca onu bebek tutarken daha dikkatli olmaya çağırdı.

Yetenekli barmenlik, barmenlerin şişelerle numaralar, çevirmeler ve karmaşık hareketler gerçekleştirdiği bir barmenlik tarzıdır. Medhar, B.Com derecesini tamamladıktan kısa bir süre sonra akrabası Raj Medar tarafından Flair Barmenlik ile tanıştırıldı.

The Cocktail Story'ye göre sanattan büyülenerek Pune'a taşındı ve Flair Mania Barmenlik Akademisi'ne kaydoldu. “Her gün sabah 5'te kalkıp 8-9 saat antrenman yapıyordum. Tabii ki, cam şişeler ve metal çalkalayıcılarla çalışmak yaralanmalarla ilişkilendirildi, ancak ben sebat ettim” dedi.

Onun sıkı çalışması, 2020'de Medhar'ın en hızlı kadın yetenekli barmen olarak dünya rekoru kırmasıyla meyvesini verdi. Sadece bir dakika içinde hokkabazlık yaparken 110'dan fazla iki şişe çevirmeyi tamamladıktan sonra adı Londra'daki Dünya Rekorları Kitabı'na eklendi.